Objednat kurz

Skupina A2 – moto do 35kW

Motocykl s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem.

Co kurz obsahuje?
  • 9 hodin výuky teorie
  • 13 hodin výuky jízd
  • údržbu vozidla a zdravovědu
  • učební materiál (učebnice s CD)

 

Popis kurzu

Před samotnou úvodní jízdou, navštívíte jednu z naších poboček, kde bude probíhat výuka teorie na téma bezpečnost jízdy, abyste znali základy bezpečného chování na silnici.

Po vyslechnutí si úvodní vyučovací hodiny teorie, Vás bude kontaktovat instruktor a domluvíte si již Vaše první praktické jízdy. Praktická výuka tak probíhá současně s teorií. Nemusíte se tedy bát, že budete čekat až odchodíte veškerou teorii než usednete na motorku.

První hodiny výcviku probíhají na motorce spolu s instruktorem, a motorka je vybavena dvojím řízením a až si je žák jistý, tak instruktor přesedlá na druhou motorku a žák jezdí před ním sám na motorce.

Zprvu se jezdí na cvičišti pro vyzkoušení si jízdy a dále pak v provozu. Není se tedy čeho bát, zkušení instruktoři vědí co dělají. A naučili zatím řídit každého, kdo jim přišel pod ruku 😉

Ke konci výcviku se zaměříte zpátky na cvičnou plochu, kde se pilují úkony, ze kterých se skládá zkouška. Jako například slalom, úhybný manévr, osmička, prudké brzdění ….

Výcvik jízd probíhá na motocyklu Honda 500 CBF.

Délka kurzu

Délka standardního kurzu je cca 6 týdnů.

Délka expresního kurzu (za  expresní příplatek) je od 14 dnů. Nebo dle individuální potřeby uchazeče. Tímto si zajistíte plné přizpůsobení vaším časovým možnostem a požadavkům.

Požadavky na uchazeče

  • Minimální věk 18 let.
  • Výcvik lze zahájit 18 měsíců před dovršením požadovaného věku (18 let). Zkoušku pro získání řidičského oprávnění lze absolvovat po dovršení 18 let.
  • Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti – od vašeho praktického lékaře

 

Objednat kurz